Biuro Rachunkowe

oferujemy najszerszy zakres usług od prowadzenia księgowości, przez doradztwo podatkowe i finansowe, aż po szkolenia z zakresu rachunkowości.

Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski to jedyne biuro rachunkowe we Wrocławiu, które oferuje kompleksowe usługi księgowe obejmujące księgowość spółek z o.o., spółek komandytowych, księgowość online, doradztwo podatkowe oraz szkolenia. 25 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami przedsiębiorców z Wrocławia, Polski i Europy to gwarancja najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa Państwa finansów.

Jeśli chodzi o biura rachunkowe, Wrocław ma wiele do zaoferowania, ale profesjonalna Kancelaria finansowo-księgowa to więcej niż tylko księgowość. Oferujemy doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie, księgowość online oraz szkolenia księgowe dla kadry wyższego i niższego szczebla.

Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski to sprawne biuro rachunkowe, które bez problemu zoptymalizuje i poprowadzi księgowość zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla najróżniejszych branż. W połączeniu z wiedzą i kompetencjami Stanisława Dzikowskiego – Kancelaria oferuje pełen zakres usług finansowych i rachunkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.