Gwarancja jakości

Posiadamy certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ale podstawą bezpieczeństwa naszych klientów, jest 25-letnie doświadczenie w księgowości.

Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski posiada certyfikat Ministra Finansów nr 1809 potwierdzający uprawnienia do prowadzenia księgowości spółek z o.o., komandytowych oraz akcyjnych, a także podmiotów zagranicznych.

Zgodnie z nowymi przepisami, certyfikat Ministra Finansów nie jest już niezbędnym uprawnieniem, jakie musi posiadać jednostka prowadząca księgowość, dlatego na rynku usług finansowych coraz mniej firm może poszczycić się jego posiadaniem. Dla nas jest to zatem cenny wyróżnik – dla Państwa gwarancja naszej wiedzy i doświadczenia, które przekładają się na bezpieczeństwo Państwa finansów.

Ponadto Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), które chroni zarówno nas, jak i naszych klientów. Dzięki niemu, prowadzenie księgowości spółek z o.o., komandytowych oraz spółek akcyjnych czy cywilnych podlega ochronie finansowej. I choć w ciągu 15 lat działalności nie mieliśmy potrzeby korzystania z tego ubezpieczenia, cieszymy się, że możemy zagwarantować Państwu stuprocentowe bezpieczeństwo.