Księgowość online

Dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność, wygodę i 24-godzinny dostęp do danych swojej firmy, Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski oferuje księgowość online. Dzięki internetowej platformie księgowej wyniki, bilanse, raporty i podatki są zawsze w zasięgu ręki. Księgowość zdalna to także wygodny sposób dostarczania dokumentów do biura rachunkowego.

Dla wielu firm działających na dynamicznym, międzynarodowym rynku pełnym nowych technologii księgowość online to jedyne rozwiązanie pozwalające w pełni kontrolować status firmowych finansów.

Księgowość zdalna zapewnia wgląd do dokumentów źródłowych, tak księgowych jak i kadrowo-płacowych  i umożliwia generowanie dowolnych raportów z każdego miejsca na Ziemi.

Czy zdalna księgowość sprawdzi się także w Państwa przedsiębiorstwie?

Jesteśmy przekonani, że tak, ale wybór należy do Państwa. Dlatego oprócz księgowości online Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski oferuje także tradycyjną księgowość opartą o indywidualny kontakt ze specjalistami i doradcami podatkowymi.

Księgowość zdalna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, szybkość i 24-godzinny dostęp do danych.

Co trzeba zrobić by przejść na tryb księgowości online?

Aby księgowość Państwa firmy mogła odbywać się w trybie zdalnym, wystarczy dostęp do Internetu. Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski zapewnia całe zaplecze technologiczne, kompetencyjne i wszelką pomoc we wdrożeniu księgowości online.