Kancelaria

 

Księgowość to dla nas wyzwanie. Mimo 25 lat doświadczenia, niezbędnej wiedzy i profesjonalizmu,  codziennie staramy się bardziej, by znaleźć optymalne dla Państwa rozwiązania. Szukamy oszczędności  i nowych sposobów na ułatwienie naszym klientom prowadzenia ich działalności. Na bieżąco monitorujemy zmieniające się przepisy. Doradzamy, informujemy, czuwamy.

Połączenie pasji Stanisława Dzikowskiego z zaangażowaniem jego starannie dobranego zespołu procentuje sukcesami  klientów. Nasza praca, to Państwa zaoszczędzony czas i pieniądze.

Od lat perfekcyjnie prowadzimy księgowość oraz kadry i płace spółek z o.o., komandytowych, jawnych czy akcyjnych. Podmioty zagraniczne  przeprowadzamy przez skomplikowane meandry polskich przepisów. Oferujemy doradztwo podatkowe, księgowość zdalną, nadzór księgowy, a w razie potrzeby delegujemy naszego pracownika do Państwa siedziby.

Pomagamy klientom,  których księgowość przez lata była zaniedbywana.

Chętnie pomożemy również Państwu.

Współpraca

Aby zawsze była satysfakcjonująca , to Państwo decydują o jej formie. W zależności od wielkości firmy, specyfiki działalności i indywidualnych preferencji - nasi pracownicy dostosowują się do Państwa potrzeb biznesowych.

KSIĘGOWOŚĆ TRADYCYJNA
To klasyczny model współpracy polegający na dostarczaniu dokumentów do Kancelarii. Umożliwia on regularny i bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za księgowość, uzyskanie informacji i porady. Nasza siedziba znajduje się w niedużej odległości od centrum Wrocławia, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem. Na wyśmienitą kawę i rozmowę o biznesie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

KSIĘGOWOŚĆ ZDALNA
Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu CDN Optima firmy Comarch możemy zaoferować Państwu zdalny dostęp do całej dokumentacji księgowej.
Największą zaletą tego rozwiązania jest bieżący dostęp do informacji. Raporty, zestawienia, analizy – wszystko, o dowolnej porze, gotowe do wglądu upoważnionych osób.
W odpowiedniej konfiguracji rozwiązanie to, pozwala znacznie obniżyć koszty obsługi księgowej.

WSPÓŁPRACA Z ODDELEGOWANYM KSIĘGOWYM
Czyli outsourcing na miejscu. To nieocenione rozwiązanie dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na własny dział księgowości, ale ich problemy przerastają przeciętnego finansistę z ogłoszenia.
Oferujemy Państwu samodzielnego pracownika z gwarancją profesjonalizmu Kancelarii finansowo-księgowej „Dzikowski”, do dyspozycji w Państwa biurze.