Współpraca

Aby zawsze była satysfakcjonująca , to Państwo decydują o jej formie. W zależności od wielkości firmy, specyfiki działalności i indywidualnych preferencji - nasi pracownicy dostosowują się do Państwa potrzeb biznesowych.

KSIĘGOWOŚĆ TRADYCYJNA
To klasyczny model współpracy polegający na dostarczaniu dokumentów do Kancelarii. Umożliwia on regularny i bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za księgowość, uzyskanie informacji i porady. Nasza siedziba znajduje się w niedużej odległości od centrum Wrocławia, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem. Na wyśmienitą kawę i rozmowę o biznesie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

KSIĘGOWOŚĆ ZDALNA
Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu CDN Optima firmy Comarch możemy zaoferować Państwu zdalny dostęp do całej dokumentacji księgowej.
Największą zaletą tego rozwiązania jest bieżący dostęp do informacji. Raporty, zestawienia, analizy – wszystko, o dowolnej porze, gotowe do wglądu upoważnionych osób.
W odpowiedniej konfiguracji rozwiązanie to, pozwala znacznie obniżyć koszty obsługi księgowej.

WSPÓŁPRACA Z ODDELEGOWANYM KSIĘGOWYM
Czyli outsourcing na miejscu. To nieocenione rozwiązanie dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na własny dział księgowości, ale ich problemy przerastają przeciętnego finansistę z ogłoszenia.
Oferujemy Państwu samodzielnego pracownika z gwarancją profesjonalizmu Kancelarii finansowo-księgowej „Dzikowski”, do dyspozycji w Państwa biurze.