Szkolenia księgowe

Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski oferuje szkolenia księgowe z dziedziny rachunkowości, podatków i analiz finansowych. Oprócz gotowych i sprawdzonych programów szkoleniowych, oferujemy także indywidualne dopasowanie programu szkolenia do aktualnych potrzeb Państwa firmy.

Organizujemy szkolenia księgowe dla klientów indywidualnych, kadry zarządzającej, a także w obrębie działu lub całego przedsiębiorstwa.

Gwarantujemy aktualność i przydatność zdobywanej wiedzy, skuteczne metody szkoleniowe oraz  wyjątkowo trudne ćwiczenia, które przygotują Państwa (lub Państwa pracowników) na najbardziej problematyczne sytuacje, z jakimi można się zetknąć w świecie ekonomii.

Od kilku godzin do kilku dni.
Od specjalistycznych zagadnień po całe dziedziny.
Od jednego chętnego po salę pełną słuchaczy.
Od Państwa zależy jakie będzie nasze kolejne szkolenie.

Szkolenia księgowe do specjalność Stanisława Dzikowskiego – we współpracy z firmami: BT Bielsko Biała prowadził zarówno praktyczne szkolenia księgowe dla pracowników spółek  jak i specjalistyczne wykłady z wybranych dziedzin finansowych dla członków zarządów.

Programy, w oparciu o które Stanisław Dzikowski prowadzi szkolenia księgowe są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań obiorców.

Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.