Doradztwo podatkowe

Jeśli interesuje Państwa doradztwo podatkowe - Stanisław Dzikowski jest do Państwa pełnej dyspozycji. Podobnie jak cały zakres działań Kancelarii, także doradztwo podatkowe objęte jest polisą księgową opiewającą na kwotę około 200.000zł. W ramach księgowości online Kancelaria udziela porad również drogą telefoniczną i mailową.

Doradztwo podatkowe to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Zapewniamy szerokie spektrum rozwiązań, praktyczne podejście do Państwa problemów i oczywiście dyskrecję. Korzystając z doradztwa podatkowego w Kancelarii finansowo-księgowej Dzikowski otrzymacie Państwo nie tylko informacje na temat aktualnych przepisów regulujących księgowość spółek z ograniczoną odpowiedzialnością czy księgowość spółek komandytowych – doradztwo podatkowe w Kancelarii finansowo-księgowej Dzikowski to także pogłębiona analiza wszelkich dostępnych rozwiązań i pomoc w wyborze tych, które będą najbardziej optymalne dla Państwa firmy.

Z doradztwa podatkowego pana Dzikowskiego skorzystali już prezesi i dyrektorzy takich spółek jak Impel czy Cermag. Odpowiedzialność i rzetelność Stanisława Dzikowskiego zaprocentowała wieloletnią współpracą.

Jeżeli i w Państwa firmie potrzebne jest profesjonalne doradztwo podatkowe zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz osobistego.