×

Księgowość On-line

Księgowość online to rozwiązanie niezwykle praktyczne i wygodne, a do tego zapewniające stały, 24-godzinny dostęp do danych swojej firmy. Dla wielu podmiotów, działających na dynamicznym, międzynarodowym rynku pełnym nowych technologii księgowość online nierzadko stanowi jedyne rozwiązanie, pozwalające w pełni kontrolować status firmowych finansów. Mając na względzie dobro i komfort swoich klientów kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski oferuje możliwość korzystania z internetowej platformy księgowej.

Księgowość on-line to:

·        nowoczesność, wygoda i 24-godzinny dostęp do wszystkich dokumentów kadrowo-płacowych

·        wyniki, bilanse, raporty i podatki zawsze w zasięgu ręki

·        wygodny sposób dostarczania dokumentów do biura rachunkowego

·        wgląd do dokumentów źródłowych, tak księgowych jak i kadrowo-płacowych i możliwość generowania dowolnych raportów z każdego miejsca na Ziemi

Korzystanie z księgowości online nie jest skomplikowane i nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych, dlatego sprawdzi się w każdej firmie. Aby skorzystać z opcji zdalnej potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu. Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski zapewnia całe zaplecze technologiczne, kompetencyjne i wszelką pomoc we wdrożeniu księgowości online. Gdyby jednak taka forma współpracy nie do końca Państwu odpowiadała to nasza kancelaria oferuje także tradycyjną księgowość opartą o indywidualny kontakt ze specjalistami i doradcami biznesowymi.