×

Księgowość spółek komandytowych i spółek jawnych.

Profesjonaliści dla Twojej spółki

Odpowiednio prowadzona księgowość spółek komandytowych i jawnych może być korzystniejsza podatkowo dla przedsiębiorców w stosunku do spółek z o.o. i akcyjnych. Nic więc dziwnego, że takie formy prowadzenia działalności gospodarczej są bardzo chętnie wybierane przez przedsiębiorców. Nasza kancelaria od lat specjalizuje się obsłudze sp. J i sp. K., dzięki czemu gwarantujemy Państwu indywidualne podejście i wiedzę, która umożliwi optymalizację księgowości w Państwa spółce, bez względu na jej formę prawną.

Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie księgowości?

  • posiadamy zespół starannie dobranych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości spółek komandytowych i jawnych
  • doskonale znamy specyfikę działalności poszczególnych branż
  • stosujemy specjalne narzędzia księgowe, przeznaczone do prowadzenia księgowości spółek komandytowych i spółek jawnych
  • wyróżnia nas znajomość szerokiego zakresu rozwiązań podatkowych sp. J. i sp. k
  • w przypadku księgowości spółek komandytowych oraz spółek jawnych, płatnikami podatku dochodowego mogą być udziałowcy w postaci osób fizycznych lub prawnych, dlatego prowadzimy zwykle księgi kilku podmiotów: spółki komandytowej, spółki z o.o. oraz spółki cywilnej lub indywidualnej działalności gospodarczej.

W przypadku spółek komandytowych i spółek jawnych wybór księgowego nie może być powierzony przypadkowi. Tylko nieliczni specjaliści w Polsce posiadają bowiem dogłębną wiedzę na temat regulacji prawnych w tym zakresie i potrafią dobrać najkorzystniejsze dla firmy rozwiązania księgowe. Stanisław Dzikowski i jego zespół należą do tego grona, dlatego też ułatwią Państwu korzystanie z udogodnień podatkowych i wesprą w wyborze wygodnych oraz korzystnych zasad rozliczeń spółki ze wspólnikami.