×

Księgowość spółek z o.o. i spółek akcyjnych.

Profesjonaliści dla Twojej spółki

Księgowość spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i księgowość spółek akcyjnych to zadanie niezwykle odpowiedzialne i wymagające kwalifikacji na najwyższym poziomie. Nie jest bowiem tajemnicą, że złożoność księgowości spółek z o.o. oraz S.A. jest wprost proporcjonalna do skali ich działalności. Im większa spółka – tym bardziej skomplikowane procesy zarządzania, ale także kontroli. W przypadku takich podmiotów, poza wiedzą i doświadczeniem, niezbędna jest również znajomość i perfekcyjna obsługa specjalnego, profesjonalnego oprogramowania.

Dlaczego warto współpracować z kancelarią finansowo-księgową Dzikowski:

posiadamy zespół doskonale wykształconych specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla spółek z o.o. i S.A.
wyróżnia nas niezwykła skrupulatność w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek z o.o. i akcyjnych
zapewniamy zdalny dostęp do bilansu, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych, dający dokładną i błyskawiczną informację o sytuacji finansowej ich firmy.
oferujemy możliwość przygotowywania dedykowanych raportów finansowych, dopasowanych do specyfiki ich firmy
pracujemy na jednym z najbardziej sprawdzonych i niezawodnych systemów – CDN Optima firmy Comarch

Wybierając kancelarię warto pamiętać, że księgowość w spółkach z o.o. i spółkach akcyjnych może być przydatna nie tylko dla celów podatkowych, ale również do szczegółowej kontroli finansowej procesów produkcyjnych lub działalności handlowej i usługowej, kontroli rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, prowadzenia rozliczeń walutowych, kontroli obrotu magazynowego towarami i materiałami, pomiaru efektywności działania całej spółki jak i poszczególnych jej działów, oddziałów, projektów i miejsc powstawania kosztów (MPK), czy grup produktowych, kontroli rentowności i weryfikacji płynności finansowej. Profesjonalny zespół Stanisława Dzikowskiego zapewni najwyższą jakość obsługi i podczas prowadzenia księgowości będzie miał na względzie wszystkie te aspekty.