×

Szkolenia księgowe

Profesjonalne szkolenia księgowe

Kancelaria finansowo-księgowa Dzikowski tworzona jest przez zespół niezwykle doświadczonych specjalistów, którzy chętnie i umiejętnie dzielą się swoją wiedzą podczas organizowanych przez siebie szkoleń. Oferujemy standardowe, gotowe programy szkoleniowe, obejmujące materiał z zakresu rachunkowości, podatków i analiz finansowych, a także indywidualne kursy księgowe i szkolenia dla kadry zarządzającej, pojedynczych działów w organizacji lub dla całego przedsiębiorstwa.

Gwarantujemy:

  • Aktualność i przydatność zdobywanej wiedzy
  • Skutecznie metody szkoleniowe
  • Doskonałą kadrę i niezwykle doświadczonych prowadzących
  • Wyjątkowo trudne ćwiczenia, które przygotują Państwa (lub Państwa pracowników) na najbardziej problematyczne sytuacje, z jakimi można się zetknąć w świecie ekonomii

Szkolenia organizowane przez Stanisława Dzikowskiego dostosowywane są do potrzeb i możliwości klientów, dlatego trwają od kilku godzin do kilku dni. Zakres tematyczny może być ograniczony jedynie do specjalistycznych zagadnień lub też zawierać w sobie szeroką wiedzę z jednej lub większej liczby dziedzin. Choć nasza oferta szkoleń jest niezwykle elastyczna to nasi klienci mogą być pewni, że każdy kurs przeprowadzony zostanie nadzwyczaj profesjonalnie, a jego absolwenci będą posiadali niezbędną i aktualną wiedzę z danego zakresu. Potwierdzić to mogą przedstawiciele firm, z którymi nasz kancelaria miała przyjemność współpracować. Doskonałym przykładem jest tutaj BT Bielsko Biała, gdzie Stanisław Dzikowski prowadził zarówno praktyczne szkolenia księgowe dla pracowników spółek, jak i specjalistyczne wykłady z wybranych dziedzin finansowych dla członków zarządów.