×

Współpracuj z naszą kancelarią

Oferujemy Państwu różne warianty współpracy

Księgowość tradycyjna

To klasyczny model współpracy polegający na dostarczaniu dokumentów do Kancelarii. Umożliwia on regularny i bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za księgowość, uzyskanie informacji i porady. Nasza siedziba znajduje się w niedużej odległości od centrum Wrocławia, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem. Na wyśmienitą kawę i rozmowę o biznesie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00.


Księgowość zdalna

Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu CDN Optima firmy Comarch możemy zaoferować Państwu zdalny dostęp do całej dokumentacji księgowej.

Największą zaletą tego rozwiązania jest bieżący dostęp do informacji. Raporty, zestawienia, analizy – wszystko, o dowolnej porze, gotowe do wglądu upoważnionych osób.

W odpowiedniej konfiguracji rozwiązanie to, pozwala znacznie obniżyć koszty obsługi księgowej.


Współpraca z oddelegowanym księgowym

Czyli outsourcing na miejscu. To nieocenione rozwiązanie dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na własny dział księgowości, ale ich problemy przerastają przeciętnego finansistę z ogłoszenia.

Oferujemy Państwu samodzielnego pracownika z gwarancją profesjonalizmu Kancelarii finansowo-księgowej „Dzikowski”, do dyspozycji w Państwa biurze.